Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fantasy szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Vízesés

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 2:07 am

*nem tudtam megállni, elmosolyogtam magam.* - felszabadító...
Vissza az elejére Go down
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 2:05 am

-Ugye hogy jó?
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 2:04 am

*kiértem végül. ahogy a fény rám vetült, a bőröm halványan derengeni kezdett... kicsit kirázott a hideg. *
Vissza az elejére Go down
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 2:02 am

-Na végre.Ha már én kint vagyok 2 méteres hüllőként akkor te is gyere már ki.
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 2:01 am

*megköszörültem a torkom... aztán néhány másodpercnyi tétovázás után elindultam kifelé.*
Vissza az elejére Go down
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 1:58 am

-És te még meddig gubbasztasz a sötétben?Gyere már elő!
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 1:57 am

*egy fa törzse mellé mentem és neki támaszkodtam, onnan figyeltem őt.* tényleg az...
Vissza az elejére Go down
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 1:56 am

*visszaindultam a vízesés szélére majd felálltam és kitártam a kezeim*-Gyönyörű esténk van!
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 1:54 am

*erőtlenül felnevettem.* hát ezt én is elmondhatom...
Vissza az elejére Go down
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 1:53 am

*megálltam,majd leültem nagyot sóhajtva ami félig meddig sziszegésre hasonlított*-Úristen de rám hoztad a frászt.
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 1:51 am

*ó a francba...nagyon ijesztő volt így... hátrálni kezdtem, de aztán eszembe jutott hogy ez nem a legjobb ötlet... viszont a fénybe se akartam kilépni, így megálltam ott ahol voltam.* - Rielle vagyok...*válaszoltam erősen remegő hangon.*
Vissza az elejére Go down
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 1:49 am

-Ki vagy?*nem láttam ki az így négy kézláb megindultam a hang irányába*
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 1:48 am

*ijedten léptem egyet hátra, egy gally hangosan reccsent egyet.* sajnálom, nem akartalak megzavarni...
Vissza az elejére Go down
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 1:47 am

*hirtelen a hang irányába fordultam erősen sziszegve egyet*
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 1:46 am

*hatalmas volt! zöld, és pikkelyes és... te jó ég, hát persze...* - ömm... heló...*szóltam oda félszegen*
Vissza az elejére Go down
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 1:44 am

*kis idővel feljutottam a vízesés tetejéig majd ott leültem az egyik sziklára karmaimmal dobolva a sziklán*
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 1:43 am

*próbáltam úgy mozogni, hogy ne csapjak zajt, ahogy hátráltam az árnyékba.*
Vissza az elejére Go down
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 1:42 am

*elindultam a part mentén gyík stílusban járva a farkam pedig ide oda lengett közben*
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 1:41 am

*teljesen mozdulatlanul figyeltem, arra vártam, hogy majd elmegy... e a zöldes csillogás nagyon emlékeztetett valamire, de most valahogy nem ugrott be... törtem az agyam, vajon honnan lehet ennyire ismerős...*
Vissza az elejére Go down
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 1:40 am

*párszor kinyújtottam a nyelvemet a szemeim neonzölden rikítottak a pikkelyeimen meg megcsillant a holdfény*
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 1:39 am

*ahogy a part vonalát követtem a szememmel, észrevettem egy alakot... kicsit ijedten húzódtam visszább*
Vissza az elejére Go down
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 1:35 am

*a vízesés partján gubbasztottam négykézláb a víz felé hajolva.hiába az ösztön az ösztön*
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 1:34 am

*tompa zúgást hallottam már egy ideje, ami egyre csak erősödött. átverekedtem magam a derékig érő aljnövényzeten. egy hatalmas, hajszáleres levelet félretolva, kiértem egy kicsit sziklásabb, meredek helyre... most már megláthattam a hang forrását. a víz megállíthatatlanul és zajosan tört előre, majd több métert zuhanva, újra elindult kacskaringós útján... ámulva figyeltem az éjsötét vizet, és a rajta megcsillanó ezüstös fényt.*
Vissza az elejére Go down
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 1:30 am

*ez a vízeséses környék nem a legjobb gondoltam magamban ahogy leugrottam a földre.legalább este volt így nem volt feltűnő hogy egy 2 méteres gyík flangál.de kevés volt a köd*
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 1:28 am

*nem voltam túlzottan ismert ezen a környéken, de amíg fent világítottak a csillagok, nem kellett attól félnem, hogy nem találok vissza a városba.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitime1

Vissza az elejére Go down
 
Vízesés
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasy Szerepjáték :: Syria külvárosa :: Vízesés-
Ugrás: