Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fantasy szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Yvett Hram

Go down 
SzerzőÜzenet
Yvett
Admin
Yvett


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. Mar. 05.

Yvett Hram Empty
TémanyitásTárgy: Yvett Hram   Yvett Hram Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 10:56 pm

TELJES NÉV: Yvett Hram

BECENÉV: Yvi

FAJ: Tündér

FOGLALKOZÁS: A Heaven nevű szórakozóhely tulajdonosa

KOR: 650 éves

SZÜLETÉS IDEJE: 1360 április 20.

SZÜLETÉS HELYE: Marokkó

ÁTVÁLTOZÁS IDŐPONTJA: nincs

APA: Teodor Hram

ANYA: Elenor Hram

TESTVÉREK: nincs

EGYÉB: Van egy kis manóm Toby.

PÁR: nincs

MAGASSÁG: 180 cm

SÚLY: 67 kg

TESTALKAT: Karcsú, nőies

HAJSZÍN: Barna

SZEMSZÍN: Lila

KÜLÖNLEGES ISMERTETŐ JEGY/JEGYEK: A tarkómon van egy jel, ami a tündéreket jelképe, és oldalamon egy szöveg található.

SZEMÉLYLEÍRÁS: Nagyon kemény és akaratos nő. Tudja, hogy minden helyzetben mit kell tennie. Elég lobbanékony természet, így könnyű kihozni a sodrából, ez viszont nagyon nem ajánlatos, ha a személy meg akarja élni a holnapot. Gyűlöli a hazugságot és az igazságtalanságot.

FEGYVEREK: Nincs rá szükségem.

KÜLÖNLEGES KÉPESSÉG: Alakváltás

ÉLETRAJZ:
1360 április 20,-án születtem Marokkóban. A szüleim tündérek, így természetesen én is az lettem. Egy ottani klánban éltünk, egy hatalmas erdő közepén. Nem igazán talált ránk senki, így biztonságban tudhattuk magunkat, igaz nem sokáig. 15 évesen a táborunkat megtámadta egy vérfarkas csorda. A legtöbb nőt elvitték és megerőszakolták, a férfiakat pedig megölték. Én a házunkat voltam akkor. Anyám eszeveszetten berontott és üvöltözött velem, hogy menjek le a padló alatti kis kamrába. Fogalmam sem volt mi történhetett, aztán később persze rájöttem. Mindenfelől sikításokat és ordítozásokat hallottam. Egész testemben reszkedtem. Azt hittem, hogy én is meg fogok halni. Lent a sötétbe gubbasztottam és sírtam. Pár óra múlva már teljes csend volt. Nem tudtam mit tegyek, de azért erőt vettem magamon és kinéztem a padló alól. Senkit sem láttam a közelben, így kijöttem onnan. Bátortalanul kiléptem a házból és felsikoltottam, mikor megláttam mi van kint. Egyszerűen képtelen voltam felfogni, amit láttam. A házak porig rombolva, vértócsák mindenhol. Nagyon sajnáltam, hogy én voltam az egyetlen, aki túlélte ezt. Nekem is meg kellett volna halnom a többiekkel. Most egy patkánynak érzem magam. Elmentem onnan. Napokig császkáltam az erdőbe mire kitaláltam. Hozzácsapódtam egy kereskedő társasághoz, így eljutottam Syriába. Már nagyon hosszú ideje itt élek. Körülbelül egy éve nyitottam egy szórakozóhelyet, hogy egy kis pénzt keressek. Próbálom még a mai nap is feldolgozni azt, ami történt de éjszakánként még mindig rémálmok gyötörnek.
Vissza az elejére Go down
http://fantasy.forumpro.org
 
Yvett Hram
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Yvett irodája
» Yvett háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasy Szerepjáték :: Karakterlapok :: Karakterlapok-
Ugrás: