Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fantasy szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Hexus Rhnecron XIII.

Go down 
SzerzőÜzenet
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Hexus Rhnecron XIII. Empty
TémanyitásTárgy: Hexus Rhnecron XIII.   Hexus Rhnecron XIII. Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 10:59 pm

Teljes név: Hexus Rhnecron XIII.

Becenév:Hex

Faj:Gyíkember

Foglalkozás:Voodoo doktor,jövendőmondó és ami még ehhez tartozik.

Kor:324.

Születési idő:435-ik holdforduló(Emberi időben az 1700-as években)

Születési hely:A Köd.Ez egy párhuzamos erdőkkel borított világ.

Apa:Az Apánk.

Anya:Az Anyánk.

Testvérek:most soroljam fel mind a másfél milliót?

Magasság:2 méter jó magasra sikerültem.

Testalkat:Gyikemberekhez híven vékony és jól tartott de emberi álcában is szinte ugyanez.

Különleges ismertető jegyek:Emberi álcában a szemem neonzöld valamint egy tetoválás a kézfejemen.

Személyíség:Cseles, komolytalan fazon vagyok általában.

Különleges képesség:Minden gyíkember rendkívüli gyorsasággal és reflexekkel van megáldva bele értve azt hogy én bele tudok olvadni a környezetembe.Valamint jártas vagyok a voodoo varázslatokban így eg ykicsit a fekete mágiában is.

Fegyverek:Minek az?Okos vagyok én.

Életrajz:Testvéreimmel mindíg is a Ködben éltünk Anyánkal és Apánkal a két első gyíkemberrel.A Ködben remekül éreztük magunkat mivel a mocsaras erdős környezet a mi otthonunk.Én, akárcsak más testvéreim folyamatosan illúziókkal keltve röhögtünk az emberi fajon bele értve más egyszerűbb elméjű fajokat.Én egy idő után úgy döntöttem végleg elhagyom a Ködöt hogy máshová is kiterjesszem a Gyíkemberek területét illetve megszűntessem folyamatos kíváncsiságomat így az emberi világban megismerve a voodoo művészetet húztam meg magamat.Egész érdekes volt megismerkedve más fajokkal is majd egy olyan helyen sikerült kikötnöm ahol több csodabogár volt mint ember hát felhúztam itt egy boltot és azóta vagyok tarot kártya olvasó ebben a városban.Fene tudja lehet hogy később más mulatságban is részem lesz mint a csomó jövőre éhest lódítani.

Tetoválásom:
Hexus Rhnecron XIII. Hand+tribal
Vissza az elejére Go down
 
Hexus Rhnecron XIII.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasy Szerepjáték :: Karakterlapok :: Karakterlapok-
Ugrás: