Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fantasy szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Syk, Assio fia

Go down 
SzerzőÜzenet
Syk

Syk


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2010. Mar. 05.

Syk, Assio fia Empty
TémanyitásTárgy: Syk, Assio fia   Syk, Assio fia Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 11:02 pm

TELJES NÉV: Syk

BECENÉV: nincs

FAJ: Ahwe

FOGLALKOZÁS: Nem dolgozom...

KOR: 1400 éves

SZÜLETÉS IDEJE: 610 körül..

SZÜLETÉS HELYE: Alvilág

ÁTVÁLTOZÁS IDŐPONTJA: -

APA: Ahwe faj istene, Assio

ANYA: Aria, a faj egyik női tagja

TESTVÉREK: Van egy ikertestvérem, Flobe (lány)

EGYÉB: -

PÁR: -

MAGASSÁG: 2 m

SÚLY: 100 kg

TESTALKAT: Tiszta izom.

HAJSZÍN: Szőkésbarna

SZEMSZÍN: Zöld

KÜLÖNLEGES ISMERTETŐ JEGY/JEGYEK: Egy egész hátas tetoválás, amint egy tigris van.

SZEMÉLYLEÍRÁS: nőcsábász, szemérmetlen, agresszív, inteligens, agyafúrt,

FEGYVEREK: Nincs rá szükségem

KÜLÖNLEGES KÉPESSÉG: Az egész testem tűzből van. Ha megsérülök a sérülésem helyén, a bőr felgyullad és beforr a seb.

BESZÉLT NYELVEK: Minden nyelvem beszélek szinte.

ÉLETRAJZ:
610-ben születtem az alvilágban. Az apám az Ahwe faj istene, így félisten vagyok, de kezdjük az elejénél. Assio (az apám) fent élt a felhőz között és onnan figyelte a sorsunkat. Ő a főisten. A testvérei, pedig minden különböző félistenek. Elege lett abból, hogy a testvérei tudnak gyermeket nemzeni, ő pedig képtelen rá, így lejött a földre. Emberi ruhába bújt és az első értékesnek tartott nőt megtermékenyítette (mesterségesen). Pár hónap múlva megszülettem én és a húgom. Az anyámnak fogalma sem volt, ki lehetett az apám, addig a napig, míg Assio el nem jött az anyámhoz, hogy elvigyen tőle. Természetesen nem utasíthatott vissza egy istent, így odaadott minket neki.
A felhők között nőttünk fel, mint egy kiskirályok. Teljesen elkényeztettek, hiszen mégis csak én vagyok Assio fia.
Mikor 20 éves lettem fogtam magam és lejöttem a földre, hogy egy kicsit elszórakoztassam magam. A nők szinte faltak, én pedig nem utasítottam őket vissza. Szinte korlátlan hatalmam van az ahwe faj felett, de muszáj magam visszafogni, mert apámnak nem tetszene, ha túlságosan elragadtatnám magam.
Már egy jó ideje lent élek a földön, persze sokszor haza megyek és megnézem mi van a többiekkel.
A hugomra nagyon szoktam vigyázni. Ő az egyetlen nő, akit sosem bántanék.
Vissza az elejére Go down
 
Syk, Assio fia
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasy Szerepjáték :: Karakterlapok :: Karakterlapok-
Ugrás: