Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fantasy szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Hex Voodoo Birodalma

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 12:32 am

-Hajjaj itt aztán minden előfordul*vigyorogtam*
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 12:28 am

- csak váratlanul ért....
Vissza az elejére Go down
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 12:26 am

-Ez ijesztő?*emeltem föl a kezem majd visszaváltoztattam*
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 12:26 am

*ijedten egyenesedtem ki a széken... kifújtam a levegőt aztán félre néztem.* gondolom mániája, hogy mindenkire a frászt hozza...
Vissza az elejére Go down
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 12:24 am

*poénból átváltoztattam a kezemet így ott egy háromujjú pikkelyes hüllőkéz maradt.vigyorogva néztem a reakcióját*
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 12:20 am

- egészséges mennyiségű önbizalomnak mindenkinek kell hogy legyen.. nem igaz?*tekintetem a kezére tévedt, melyen a tetoválás is volt. szóval csak akkor tud "olvasni másban" ha megérinti?*
Vissza az elejére Go down
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 12:18 am

-Mintha előjött volna az önbizalmad*vigyorogtam*
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 12:17 am

*bólintottam.* ebben egyetértünk...
Vissza az elejére Go down
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 12:17 am

-A te jövőd te döntesz.*néztem rá*
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 12:15 am

*megráztam a fejem, a lapot pedig vissza tettem a többi közé.* nem lényeg... nem megyek vissza és kész.
Vissza az elejére Go down
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 12:14 am

-Netán te többet veszel ki belőle?*támaszkodtam a kezemre*
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 12:13 am

- hát ez biztató...*mormoltam az orrom alatt.* - vagy csak te nem látsz semmit...*vettem ki a kezéből a lapot és magam felé fordítottam... a francba is, fogalmam se volt miért vagyok most ennyire "harapós"*
Vissza az elejére Go down
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 12:09 am

*elvettem tőle.egy fekete lap volt*-Hát kicsi lány a te jövőd még nem stabil szinte akármi megtörténhet.
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 11:48 pm

*szemem ide-oda kapkodtam a lap és az arca között. tényleg ennyire nyitott könyv vagyok mások számára?* fogalmam sincs mit jelenthet...*válaszoltam halkan.*
Vissza az elejére Go down
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 11:44 pm

-Neeem te inkább szeretsz ,,szeretni,, másokat.Kis tiszta lelkű*vigyorogva nyúltam a füléhez majd mint valami olcsó bűvésztrükk egy tarot kártyát emeltem elő onnan és a kezébe adtam*-Na mit látsz?
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 11:41 pm

*zavartan kaptam el a tekintetem...* - nem mindenki van oda a fényűzésért és az üres locsogásért....
Vissza az elejére Go down
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 11:36 pm

-Nem vagy az a társasági alkat mi?Inkább kis törékeny szende lány.*vigyorogtam*
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 11:35 pm

*kicsit ijedten néztem az arcát... tényleg megvolt benne ez a "jövőbelátási" dolog.. némán vártam a folytatást, teljesen mozdulatlanul*
Vissza az elejére Go down
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 11:33 pm

*szó nélkül a tetovált kezemmel az ő kezéért nyúltam és végig húztam az ujjaim a tenyerén*-Ahogy mondtam.Vastag királyi származás.Következő a listán de nem akarsz a trónra kerülni így leléptél.
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 11:30 pm

- tegyük fel elhiszem ezt a dolgot...*igazából már most elhittem, de azért tartom magam. helyet foglaltam az egyik széken.* akkor mondj valamit...
Vissza az elejére Go down
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 11:27 pm

-Jaj csüccs már le nem foglak megenni.
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 11:26 pm

*elhúztam a számat. nem tudtam, hogy hihetek-e neki. mostanában igen sürgős lett odafent, hogy visszatérjek, kinéztem belőle hogy utánam küldött valakit.* - szóval jövőkurkász....*ismételtem meg, karjaimmal átölelve saját magam*
Vissza az elejére Go down
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 11:23 pm

*olyan nyitott volt szegény simán olvasni tudtam benne*-Én csak egy szimpla jövőkurkász voodoo doktor vagyok kicsim Apucidhoz semmi közöm.
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 11:21 pm

*gyanakodva néztem körül.* Ő küldött? *ha ennyi mindent tudott, akkor biztos voltam benne hogy érti kire gondolok.*
Vissza az elejére Go down
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 11:17 pm

*elvigyorodtam titokzatosan*-Foglalj helyet kiscsilagom és többet is mesélek*mutattam a másik székre*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 2 Icon_minitime1

Vissza az elejére Go down
 
Hex Voodoo Birodalma
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasy Szerepjáték :: Syria :: Belváros-
Ugrás: