Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fantasy szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Hex Voodoo Birodalma

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 11:16 pm

*megtorpantam.* honnan....?
Vissza az elejére Go down
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 11:10 pm

-Közel jár ,,holdfény,, királykisasszony*vigyorogtam*
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 11:10 pm

*odakaptam a fejem... pislogtam párat, nagyon gyors volt... de hé! mit furcsa? magamról elmondhatom hogy királyi sarj vagyok a holdfény népében, akkor az ilyesmiken igazán nem kellene meglepődnöm.* - hát, az fix, hogy hüllő...
Vissza az elejére Go down
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 11:07 pm

*kicsit lassú teremtés volt annyi szent mert én már ott gubbasztottam az egyik széken*-Mire tippelsz?*vigyorogtam*
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 11:07 pm

*furi alak volt, annyi szent... arra mentem, ahova mutatott, csakhogy ne tűnjek bunkónak... közben visszanéztem rá a vállam fölött.* nem akarlak megbántani a kérdéssel, de... micsoda vagy, valójában?
Vissza az elejére Go down
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 11:05 pm

-Hát itt aztán tényleg miden embertelen*nevetve dobáltam a kezemben a koponyát*-Helyezd magad kényelembe valahol úgy sem hiszem hogy sokan jönnek ma.*mutattam egy asztalra*
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 11:04 pm

- hideg van kint...*próbáltam megmagyarázni a dolgokat.* emberhez pedig nem nagyon akartam bemenni...*na ja, még ha az a zöld izéje nem is lenne hátul, már a szeméből is meglátszik hogy minden csak nem ember.*
Vissza az elejére Go down
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 11:04 pm

-Ennyire megtetszett szerény boltom?*vigyorogtam rá*
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 11:03 pm

*nyelve egyet meredtem a koponyára.* - ha... ha... lehetne... eltöltenék itt egy kis időt... néhány percről van szó csak...
Vissza az elejére Go down
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 11:03 pm

*odasétáltam hozzá kezemben még mindig a koponyával*-Mit tehet érted Hex?*hajoltam le hozzá*
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 11:01 pm

*teljesen kővé dermedtem a látványra, de nem akartam megbántani azzal, hogy szájtátva bámulom, ezért gyorsan összeszedtem magam. pislogtam párat, megköszörültem a torkom..* jó... jó estét... *hát... nem tudom mi lehet, de ilyet még nem láttam.*
Vissza az elejére Go down
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 11:00 pm

*láttam hogy valami kis teremtés tipegett be nagy félősen a boltba*-Ezzmeros kiscsillagom köszöntelek a boltomban!*vigyorogtam rá a farkamat ide-oda himbálva*
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 10:58 pm

*szerencsére visszaszóltak. már magában is elég hátborzongató volt a hely, nem tudom mit tettem volna, ha senki nem válaszol. beléptem, majd becsuktam magam mögött az ajtót, hogy kizárjam a hideget. vacogva néztem körül. néhol koponyák is voltak... te jó isten...*
Vissza az elejére Go down
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 10:56 pm

*éppen egy koponyát pucoltam amit a farkam tartott meg majd hallottam hogy valaki bekiáltott*-Kicsit hátrébb!*kiáltottam vissza*
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 10:56 pm

*irtó hideg volt kint, a nem túl vastag kabátomat fázósan húztam összébb magamon. igazából be kellett volna húzódnom valami árnyékolta helyre. tapasztalataim szerint az emberek nem túlzottan örülnek egy olyan nő látványának aki virít a holdfényben. nem akarom megint megégetni magam... de meg kellett várnom míg megmutatkoznak a csillagok... viszont még mindig nem volt melegebb... remegve néztem körül, szemeim megakadtak egy fával burkolt épületen, aminek a tábláján fekete, kicsit kacskaringós, de egyáltalán nem nőies betűkkel az volt ráírva, hogy: Hex Voodoo Birodalma. Felvontam a szemöldököm... végül is veszteni nem sokat veszthetek... csak kivárom ott hogy teljesen elérkezzen az éjszaka. Csak nem fognak kidobni onnan... Átszaladtam az úttesten, majd megtorpantam az ajtó előtt. Halkan bekopogtam, de nem kaptam választ.... kezem a kilincsre tévedt. Lenyomtam. Nyitva volt. Félszegen benyitottam és behajoltam. A helyiséget félhomály borította, csak gyertyák égtek mindenhol. A tulaj vagy nem a 21. században érezte magát és még csak hallani sem hallott a villanyról, vagy csak ezzel próbált még kísértetiesebb hangulatot elérni.* - Hahó, van itt valaki?
Vissza az elejére Go down
Hexus

Hexus


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 10:55 pm

*kint söpörtem a teraszt a szemem szinte neonzöldben rikított mivel esteledett így már a farkamat se rejtegettem sőt az tartotta a lapátot*
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 10:54 pm

*már szürkült az égbolt, nem kell egy fél óra se és teljes lesz a sötétség... már épp ideje volt... jobban szerettem a telet, mert akkor sokkal hosszabbak voltak az éjszakák... jobban tudtam tájékozódni... ami most lehetetlenség volt persze, mert egy darab csillagot se láttam még az égen, én pedig totálisan el voltam veszve itt...*
Vissza az elejére Go down
Endoril
Admin
Endoril


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Syria

Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 10:45 pm

Hex Voodoo Birodalma - Page 3 New_Orleans_18a_French_Quarter_Voodoo_Shop
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hex Voodoo Birodalma   Hex Voodoo Birodalma - Page 3 Icon_minitime1

Vissza az elejére Go down
 
Hex Voodoo Birodalma
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasy Szerepjáték :: Syria :: Belváros-
Ugrás: