Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Fantasy Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fantasy szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Park

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Syk

Syk


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2010. Mar. 05.

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 1:34 am

-hohooo. Merre mész csillagobogár? *elindultam utána. Micsoda titokzatosság. Nagyon kiváncsi voltam ki rejtőzhet a kabát alatt*
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 1:31 am

*nem válaszoltam... hátráltam pár lépést, majd új irányt felvéve, elindultam ismét... miért pont most kell ennek is itt lennie?*
Vissza az elejére Go down
Syk

Syk


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2010. Mar. 05.

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 1:29 am

*Láttam, hogy gyorsít. Imádtam ha menekülnek előlem. Elvigyorodtam, majd láthatatlanná válva előtte bukkantam felé, mire pont nekem ütközött* -Hellllo *köszöntem rá vigyorogva*
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 1:26 am

*jaj neee... újra elindultam, a lépéseimet is felgyorsítottam, hátha veszi a lapot és ott marad ahol van.*
Vissza az elejére Go down
Syk

Syk


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2010. Mar. 05.

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 1:24 am

*Most már komolyan kíváncsi voltam, ki lehet ez a nőszemély. Felálltam és lassan megindultam felé*
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 1:21 am

*oldalra sandítottam a padon ülő alakra. figyelt, de az arcán semmit nem vettem észre, szóval nem látta, hogy "mit tesz velem" a hold... mázli.*
Vissza az elejére Go down
Syk

Syk


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2010. Mar. 05.

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 1:17 am

*Mikor valami furcsa zarjt hallottam, odakaptam a fejem. Láttam, hogy az a nő majdnem megbotlik. Felemeltem az egyik szemöldököm. A nő hirtelen visszakapta a kapicniját ami félrecsúszott. Elég ronda lehet, ha így takargatja magát*
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 1:13 am

*megláttam pár méterre előttem egy embert. annyira el voltam foglalva azzal, hogy figyeljek az öltözékemre, hogy nem vettem észre, hogy letérek a járdáról. megbotlottam a szegélyében... hoztam a formám rendesen, bár most sikerült talpon maradnom... a kapucni félrecsúszott picit, nagyjából láttam, hogy az arcom egy részét megvilágítja a hold.. magamban szitkozódva rántottam vissza a kapucnit.*
Vissza az elejére Go down
Syk

Syk


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2010. Mar. 05.

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 1:09 am

*Körbenéztem és megláttam valakit, aki nyakik be van bugyolálva. Elég érdekes volt tekintve, milyen jó idő van. Messziről nem tudtam pontosan beaznosítani, hogy nő vagy férfi, de a járásából, nőre tippeltem. Biztos valami csavargó. Gondoltam magamba, majd mit sem törődve vele, behunytam a szemem és tovább relaxáltam*
Vissza az elejére Go down
Rielle

Rielle


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2010. Mar. 05.

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 1:06 am

*összébb húztam magamon a kabátot, próbáltam úgy tartani magam, hogy sehol ne érje a bőröm holdfény... ami elég nehéz volt..*
Vissza az elejére Go down
Syk

Syk


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2010. Mar. 05.

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitime1Szomb. Márc. 06, 2010 1:00 am

/Új játék/

*A parkban sétálgattam, de megundtam így leültem az egyik padra. Felnéztem az égre, ahol a régi lakhelyen volt. Nem vágyódtamm vissza egyáltalán, de a húgom egy kicsit hiányzott. Visszanéztem a tó felé*
Vissza az elejére Go down
Endoril
Admin
Endoril


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Syria

Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Park   Park - Page 2 Icon_minitime1Pént. Márc. 05, 2010 10:47 pm

Park - Page 2 Huntington-japanese-garden
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 2 Icon_minitime1

Vissza az elejére Go down
 
Park
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasy Szerepjáték :: Syria :: Belváros-
Ugrás: